TeleKomProjekt
mgr inż. Tomasz Kmita
ul. Konarowa 14
41-260 Sławków
tel. +48 604 618 164
e-mail: tomekkmita@op.pl
O nas

Usługi teletechniczne Katowice Firma TELEKOMPROJEKT jest efektem wieloletniej działalności w zakresie projektowania w branży telekomunikacyjnej, prowadzonej od 2002 roku. Specjalizujemy się w projektach teletechnicznych związanych z budową lub przebudową obiektów infrastruktury drogowej, przemysłowej oraz osiedli mieszkaniowych. Projektujemy sieci miedziane, światłowodowe i teleinformatyczne sieci strukturalne.


projekty sieci teletechnicznej Posiadamy wymagane uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w telekomunikacji przewodowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Oferujemy profesjonalne metody pracy i komunikacji oraz dyspozycyjność w zakresie kontaktów z Klientami. Większość dotychczasowych prac zrealizowaliśmy w obrębie najbliższych województw: śląskiego i małopolskiego, ale chętnie podejmiemy się zadań na terenie całej Polski.


kierowanie robotami teletechnicznymi Przedsiębiorstwo TELEKOMPROJEKT może poszczycić się cennym doświadczeniem w kontaktach z operatorami telekomunikacyjnymi, co ułatwia pozyskiwanie danych do projektu oraz opiniowanie dokumentacji. Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za nasze projekty: podczas ich uzgadniania, praktycznej realizacji oraz w fazie nadzoru autorskiego.